3 Beds
2 Baths
1,560 sqft
$249,000
7701 Sherwood Blvd. Los Molinos CA, 96055
Price per sqft
$159.62
Built in
1993
Property size
1,560 sqft
Property type
Manufactured
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
20260347
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.15 Acres
Listed by Preferred Agents - Los Molinos, ,
Listing Contact: 530-713-3610
Powered byLuxury Presence